Предмет: Химия,
автор: aleksblaze
Обчисліть об‘єм водню (н.у.), який витратиться на гідрування триолеїну кількістю речовини 0,1 моль
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
C3H5(C18H35O2)3 + 3 H2 → C3H5(OH)3 + 3 C18H36O2
Для гідрування 0,1 моль триолеїну необхідно 0,1 моль водню. Таким чином, необхідно обчислити об'єм водню (н.у.), який містить 0,1 моль.
Знаємо, що при стандартних умовах (температура 0°C і тиск 1 атм) 1 моль будь-якого ідеального газу займає об'єм 22,4 літра. Отже, об'єм водню (н.у.), який містить 0,1 моль можна обчислити з формули:
об'єм = кількість речовини × молярний об'єм
молярний об'єм = 22,4 л/моль
об'єм = 0,1 моль × 22,4 л/моль = 2,24 л
Отже, об'єм водню (н.у.), який витратиться на гідрування триолеїну кількістю речовини 0,1 моль становить 2,24 л.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: yanasanjba45
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: serbiraulia
Предмет: Русский язык,
автор: dasads123