Предмет: Химия, автор: Sofiacherepshina1

СРОЧНООО
Медичний препарат розчин гідроген пероксиду (перекис водню) з масовою - часткою 3% - застосовують для дезінфекції та обробки ран. Визначте масу води та масу гідроген пероксиду (H2O2), що необхідні для приготування 500 г такого розчину (відповіді записати через кому лише числами, без одиниць вимірювання)

Ответы

Автор ответа: dobriakua
2

Дано:

ω(H2O2) = 3%

m р-ну(H2O2) = 500 г

Знайти:

m(H2O) - ?

m(H2O2) - ?

Розв'язання:

1) m(H2O2) = ω * m р-ну / 100% = 3% * 500 / 100% = 15 г;

2) m(H2O) = m р-ну(H2O2) - m(H2O2) = 500 - 15 = 485 г.

Відповідь: Маса H2O становить 485 г; H2O2 - 15 г.

Похожие вопросы