Предмет: Биология, автор: marifoster

практична робота №5 біологія 7 класс​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: serg3eys7
2

Ответ:

маса солі = маса розчину масова частка солі 100% = 100 г 15 / 100 = 15 г

маса води = маса розчину - маса солі = 100 г - 15 г = 85 г

об'єм води = маса води / густину води = 85 г / 1 г / см³ = 85 см³

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: sadullayevamaftuna79
Предмет: Литература, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: 68500556q