Предмет: Физика,
автор: SsInostrankasS
Свинцева куля,що летіла зі швидкістю 300 м/с,влучила в дошку і застрягла в ній. Визначте підвищення температури кулі внаслідок удару,вважаючи що 70% її початкової енергії перетворилося у внутрішню енергію кулі
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
на 225 градусов
Объяснение:
V = 300 м/с
η = 70% = 0.7 раз
c = 140 Дж / кг*К удельная теплоемкость свинца
ΔT = ?
Q / Ek = η
Q = Ek*η
m*c*ΔT = η*m*V^2 / 2
ΔT = η*m*V^2 / (2*m*c) = η*V^2 / (2*c) = 0.7*300^2 / (2*140) = 225 градусов
SsInostrankasS:
Дякуюююююю
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: markoj12354
Предмет: Математика,
автор: vsuklina60
Предмет: Українська мова,
автор: marishasokol
Предмет: География,
автор: ламбур
Предмет: Математика,
автор: Fghjfbj