Предмет: Математика, автор: dmytroostapchuk910

У магазині 《Оберіг》 Цукерки 《Ромашка》розраховані у невеликі упаковки по 0,4 кг вартістю 46 грн.
У магазині 《Фора》ці ж цукерки розраховані в коробки по 0,25 кг і коштують 30 грн, В якому магазині вигідніше купляти цукерки?

Ответы

Автор ответа: agentus9321
0

Відповідь:

Покрокове пояснення:46/4=11.5 грн за 0.1кг

11.5*10=115 грн за 1 кг

30*4=120 грн за 1 кг

Оскільки 120>115, то у магазині Оберіг цукерки Ромашка дешевші, тож там вигідніше купляти

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: artembuncak