Предмет: Українська мова, автор: alisaspicka46

ТВІР- РОЗДУМ( ТЕЗА, АРГУМЕНТИ, ВИСНОВОК)на тему *чи потрібне милосердя, на 1,5 сторінок СРОООООЧНООООООО ДАМ 20 БАЛОВ​


iblks591: Щас помогу
alisaspicka46: спасибо
iblks591: Шас второй вариант будет

Ответы

Автор ответа: iblks591
0

Ответ:

Теза: Милосердя є важливим чинником в розвитку громадського духу та підтримці гуманістичних цінностей в суспільстві.

Аргументи:

1. Милосердя сприяє розвитку соціальної відповідальності. Коли людина виявляє милосердя до інших, вона починає усвідомлювати свою роль в суспільстві та відповідальність за благополуччя інших людей.

2. Милосердя допомагає зміцнювати соціальні зв'язки. Коли людина проявляє милосердя до інших, вона підтримує та зміцнює взаємини з ними. Це сприяє формуванню міцної та сплоченої громади, яка взаємодіє та підтримує один одного.

3. Милосердя позитивно впливає на психічний стан людини. Коли людина виявляє милосердя до інших, вона відчуває задоволення від того, що може допомогти іншій людині. Це сприяє підвищенню самооцінки та зниженню рівня стресу.

4. Милосердя розвиває емпатію та толерантність. Коли людина починає розуміти потреби інших та проявляти милосердя до них, вона розвиває в собі емпатію та толерантність. Це допомагає людям розуміти один одного та зміцнювати взаємини між собою.

5. Милосердя сприяє розвитку громадянського суспільства. Коли люди проявляють милосердя до інших, вони співпрацюють та допомагають один одному, що сприяє формуванню громадянського суспільства. Це сприяє підви

И ВТОРОЙ ВАРИАНТ

Милосердя – це не лише прояв доброти та ласки, але й важлива риса людської природи. Цінність милосердя проявляється в тому, що воно є важливим фактором формування суспільства, яке має дбайливо ставитися до своїх громадян. Але чи дійсно милосердя потрібне в нашому житті?

Моя теза полягає в тому, що милосердя є необхідним елементом нашого життя, адже воно допомагає людям у складних життєвих ситуаціях та забезпечує гармонійний розвиток суспільства.

Аргументом на підтвердження цієї тези є той факт, що милосердя забезпечує здорове психічне становище людини, яке сприяє зміцненню взаємовідносин з близькими та оточенням. Люди, які проявляють милосердя, мають більше шансів на те, щоб їхнє життя було наповнене щастям та задоволенням. Крім того, милосердя спонукає нас до того, щоб стати кращими людьми, більш чуйними до проблем та потреб інших.

Іншим аргументом на підтвердження тези є той факт, що милосердя є важливим елементом формування здорового суспільства. Милосердя допомагає зберігати гуманістичні цінності та забезпечує соціальну справедливість, що є важливим фактором у збереженні миру та гармонії у суспільстві. Крім того, милосердя є основою для розвитку соціальної відповідальності, що допомагає створювати сильні команди та колективи, щ

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: emiliamazeluk
20. Оцініть актуальність для сучасності спостережень Гуллівера: «Я не помітив жодної різниці в їхньому вихованні, зумовленої відмінністю статі; хіба що фізичні вправи для дівчаток не такі важкі та обсяг знань трохи вужчий, зате їх навчають правил ведення хатнього господарства. …>у своєї молоді гуїгнгнми змалечку розвивають силу, прудкість і витривалість. чотири рази на рік молодь кожної округи сходиться, щоб показати свої успіхи в біганні, у стрибанні та інших вправах, що вимагають сили й спритності, і переможця винагороджують складеним на його честь гімном. Помірність, працьовитість, охайність, фізичний розвиток однаково обов'язкові там для молоді обох статей. Виховували відповідно до станів - діти знатних вельмож, діти простих дворян, купців, ремісників; діти нижчих класів, діти селян та робітників. Усіх дітей незалежно від стану одягають і годують у виховних закладах дуже просто. Прищеплюють їм правила честі, справедливості, відваги; у них розвивають скромність, милосердя; релігійні почуття та любов до батьківщини. Дітям дають насамперед корисні знання, не забиваючи голови зайвим. За винятком нетривалого часу на їжу та сон і двох годин на розваги та фізичні вправи, діти завжди щось роблять. Дівчатка й хлопчики навчаються окремо, але вимоги мало відрізняються, хіба що стосовно фізичних навантажень». Або: Поміркуйте з приводу одного з афоризмів Й.-В. Ґете : - Розумні люди - найкраща енциклопедія. - I велика людина - це, зрештою, просто людина. - З-поміж тих, хто свариться, винним завжди є розумни. - Сподіватися завжди краще, аніж впадати у відчай. (Відповідь написати у вигляді міні-твору).​
Предмет: География, автор: talanceytgamestvbg
Предмет: Алгебра, автор: sarakivanna
Предмет: Английский язык, автор: RUSLA9999999999999