Предмет: Литература, автор: ytty0437

СРОЧНО ПРОШУ
Створити та записати діалог з 6-7 реплік (кожна репліка починається з тире та з нового рядка) за 1 темою на вибір. Діалог треба зробити, відштовхуючись від початку з тексту твору Туве Янсон "Комета прилітає" (фото додаються). Теми (на вибір): Про небезпечні стихійні явища та катастрофи - діалог між Ондатром та Чмихом (початок на стор. 251) або Про батьків Мумі-троля та їх будинок в Долині-Мумі - діалог між Мумі-тролем і Хропсею (початок на стор.256). Фото роботи відправити.​

Ответы

Автор ответа: emilybazh
6

Відповідь:

Тема: Про батьків Мумі-троля та їх будинок в Долині-Мумі - діалог між Мумі-тролем і Хропсею (початок на стор.256).

Мумі-троль: Які ж це чудові речі у наших батьків у будинку!

Хропсея: О, так точно! А особливо мені сподобалися квіти, які ростуть на даху. Ніколи раніше не бачив нічого подібного.

Мумі-троль: Так, наша мама завжди була чарівною господинею. Вона знає, як створити звичайну річ, як квітку, із звичайного будинку, як наш, щось особливе.

Хропсея: І тато, він також чудовий. Він знає про кожен куточок нашого будинку. І він завжди готовий допомогти, якщо щось стається.

Мумі-троль: Це правда. Він завжди був моїм героєм. І коли я став батьком, я бажав бути таким же чудовим татом, як він.

Хропсея: Я впевнена, що ви такий же чудовий тато, як і він. І наші батьки можуть бути дуже горді з вас.

Мумі-троль: Дякую, Хропсея. Але нам треба повернутися до нашого будинку. Можливо, мама знову приготувала щось нове для обіду.

(Мумі-троль і Хропсея повертаються до свого будинку, обговорюючи приємні спогади про їхніх батьків.)


ytty0437: Спасибо
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: dsafjlkfadsjkasdf
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА МЕГА МОЗГ СРОЧНО ❤️❤️❤️❤️

Гійом Левассер де Боплан З «Опису України» 1651 року


«Тутешні селяни заслуговують на співчуття. Вони мусять працювати власноруч і зі своїми кіньми три дні на тиждень на користь свого пана, а також сплачувати йому, залежно від наділу, який тримають, певну кількість буассо (міра ваги ) зерна, багато каплунів, курей, гусей і курчат перед Великоднем, Трійцею і Різдвом. Крім того, повинні возити дрова для потреб свого пана та виконувати тисячі інших повинностей, не кажучи про гроші, які пани від них вимагають, а також збирають десятину з баранів, свиней, меду, всіляких плодів, а кожного третього року — третього вола.

Але й це не найважливіше, оскільки пани мають необмежену владу не тільки над їхнім майном, але й над їхнім життям; Тому як трапляється, то ці бідні селяни потрапляють у повну залежність до злих панів та опиняються ще в жалюгіднішому стані, ніж каторжани на галерах. Таке рабство й призводить до того, що багато хто тікає, а найвідважніші з них подаються на Запорожжя...»


Завдання:

1. Перерахуйте види селянських зобов’язань перед панами.

2. Як селяни боролися зі своїм становищем?


2. Використовуючи текст підручника та додаткові джерела інформації, дайте характеристику станів суспільства: шляхта, духівництво, міщани, селяни
Предмет: Математика, автор: matvii128che
Предмет: Математика, автор: София752