Предмет: Химия, автор: ffffffvdvvss

1. Знайти масу сульфатної кислоти ,якщо кількість речовини сульфатної кислоти 5,5 моль.
Задача 2. Знайти кількість речовини натрій гідроксиду, якщо маса сполуки 6,8 г. Знайти кількість молекул натрій
написати з дано

Ответы

Автор ответа: kopkate
2

Відповідь: 1) Маса сульфатної кислоти може бути обчислена за допомогою формули:маса = кількість речовини × молярна масаМолярна маса сульфатної кислоти складає 98 г/моль. Таким чином, маса сульфатної кислоти може бути обчислена за допомогою наступного розрахунку:маса = 5.5 моль × 98 г/моль = 539 г

Дано: маса натрій гідроксиду = 6,8 гМолярна маса NaOH: 23 г/моль (молярна маса Na) + 16 г/моль (молярна маса O) + 1 г/моль (молярна маса H) = 40 г/мольКількість речовини NaOH можна знайти за допомогою формули:кількість речовини = маса / молярна масаОтже, кількість речовини NaOH буде:кількість речовини = 6,8 г / 40 г/моль ≈ 0,17 мольКількість молекул NaOH можна обчислити з використанням формули:кількість молекул = кількість речовини × число Авогадро (6,022 × 10²³ молекул/моль)Отже, кількість молекул NaOH буде:кількість молекул = 0,17 моль × 6,022 × 10²³ молекул/моль ≈ 1,02 × 10²³ молекул NaOH

Пояснення: 1) Отже, маса сульфатної кислоти становить 539 г, якщо кількість речовини сульфатної кислоти дорівнює 5,5 моль.

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: mariana1790
Предмет: Русский язык, автор: samsunk222d