Предмет: Физика,
автор: illamihailov825
Електричний нагрівник за 10 хв доводить до кипіння 15 кг води, початкова температура якої дорівнює 20 °С. Якою є сила струму в його нагрівальному елементі, якщо напруга в мережі становить 220 В? ККД нагрівника 80%.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ: 47,7А
Объяснение:
Дано:
t=10мин=600с
m=15кг
t1=20°C
t2=100°C
c=4200Дж/кг°С
U=220В
η=80%=0,8
------------------
I-?
η=Qп/Qз, где:
Qп-полезная теплота;
Qз-затраченная теплота.
Qп=сm(t2-t1), где:
c-удельная теплоемкость воды;
m-масса воды;
t1 и t2-начальная и конечная температура воды
Qз=UIt, где:
U-напряжение сети;
I-сила тока в нагревателе;
t-время работы нагревателя
Отсюда:
I=сm(t2-t1)/(UIη)=4200*15*(100-20)/(220*600*0,8)=47,7А
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Matveyll
Предмет: Алгебра,
автор: sevcuktimur7
Предмет: Алгебра,
автор: Holsik07
Предмет: Алгебра,
автор: smeitniketrin