Предмет: Химия, автор: lalikl143

Визначити молекулярну формулу вуглеводню з такими масовими

частками елементів: Карбону – 85,71%, Гідрогену – 14,29%. Відносна

густина пари цієї речовини за карбон (ІV) оксидом – 1,91.

Поможіть будьласка

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
1

Відповідь:

CxHy

w(C)=85,71%=0,8571

Ar(C)=12

w(H)=14,29%=0,1429

Ar(H)=1

Mr(CO2)=44

Mr(CxHy)=44*1,91=84

x(C)=84*0,8571/12=6

y(H)=84*0,1429/1=12

C6H12

Пояснення:


bnkbznjg: https://znanija.com/task/52808436
bnkbznjg: https://znanija.com/task/52818877
bnkbznjg: помогите пожалуйста решить последне задание в моем профиле
bnkbznjg: там 2 хим.уравнения
bnkbznjg: меня интересует конкретно это
bnkbznjg: CH3COOH+Cu(OH)2-->
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: lerovishnya1