Предмет: Физика, автор: Artem300023

На тіло об’ємом 300 см 3 , цілком занурене в рідину, діє архімедова сила 2,4Н. Яка густина рідини?

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
2
Дано:
V=300см³=300*10^-6 м³
Fa=2,4H
Знайти:
ρ-?
Fa=ρgV → ρ=Fa/(Vg)=2,4/(300*10^-6*10)=800кг/м³

Похожие вопросы