Предмет: Физика,
автор: katyabaraniva2908
Людина масою 60 кг рухаючись зі швидкістю
2 м/с наздоганяє платформу масою 100 кг, яка рухається в цьому самому напрямку
зі швидкістю 1м/с і стрибає на неї. Визначте їхню швидкість після взаємодії
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
m = 60 кг;
V₁ = 2 м/с;
M = 100 кг;
V₂ = 1 м/с.
U - ?
Решение:
mV₁ + MV₂ = (m + M)U,
U = mV1+MV2
----------------
m+M
Вычисления:
60*2 + 100*1
U = ------------------- = 1,37 (м/с).
60+100
Ответ: 1,37 м/с.
отметте как лучшее пожалуйста
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: jasminanazarova95
Предмет: История,
автор: yasyaandmargo
Предмет: История,
автор: erikaserhata2009
Предмет: Химия,
автор: dmilnuk
Предмет: Математика,
автор: anarunich