Предмет: Химия,
автор: fjshcfmdkczddchbxs
визначити масу 3 моль пропіонової кислоти
Ответы
Автор ответа:
1
M(C2H5COOH) = 74 г/моль
n(C2H5COOH) = 3 моль
m(C2H5COOH) = M * n = 74 * 3 = 222 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Экономика,
автор: victoriavviky659
Предмет: Алгебра,
автор: marik1777
Предмет: Химия,
автор: vova38
Предмет: География,
автор: PRO100DAN1L