Предмет: Физика, автор: kseniya78zmievskaya

1. Яка маса тіла, якщо його імпульс дорівнює 500 кг м/с за швидкості руху 20 м/с ? (1б)​

Ответы

Автор ответа: ugenius
0

Ответ:

25 кг

Объяснение:

Імпульс тіла визначається як добуток маси тіла і його швидкості:

p = mv

де p - імпульс тіла, m - маса тіла, v - швидкість тіла.

Ми можемо перетворити цю формулу, щоб виразити масу тіла:

m = p / v

Підставляючи дані, які надані в завданні, отримуємо:

m = 500 кг м/с / 20 м/с

m = 25 кг

Отже, маса тіла дорівнює 25 кг.

Автор ответа: 1Manka1
0
Дано:
р=500кг м/с
v=20м/с
Знайти:
m-?
p=mv→m=p/v=500/20=25кг

Похожие вопросы