Предмет: Физика,
автор: nikitakarashchik15
Визначити
імпульс
кінетичну енергію качки масою 4 кг, яка летить зі швидкістю 5 м/c.
1)10 кг·м/с
2)20 Дж
2
1)0,8 кг·м/с
2)100 Дж
1)100 кг.м/с
2)50 Дж
1)20 кг·м/с
2)50 Дж
ДОПОМОЖІТЬ
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m=4кг
v=5м/с
Знайти:
р-?
Ек-?
р=mv=4*5=20кг м/с
Ек=mv²/2=4*5²/2=50Дж
m=4кг
v=5м/с
Знайти:
р-?
Ек-?
р=mv=4*5=20кг м/с
Ек=mv²/2=4*5²/2=50Дж
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: evgenianevedrova237
Предмет: Математика,
автор: ksuhaslenderina667
Предмет: Математика,
автор: 4zmx4z9kfm
Предмет: Математика,
автор: annakesareva124
Предмет: Английский язык,
автор: Prorok147