Предмет: Физика,
автор: bekjannurlybekuly
4 балл 2. Жер бетінен 2 м биіктіктегі массасы 500 г дененiн потенциалдык энергиясы кандай?
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m=500г=0,5кг
h=2м
g=10
Найти:
Еп-?
Еп=mgh=0,5*10*2=10Дж
m=500г=0,5кг
h=2м
g=10
Найти:
Еп-?
Еп=mgh=0,5*10*2=10Дж
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: mihailshepel2
Предмет: Математика,
автор: pkonopeltsev
Предмет: География,
автор: kkolosuk34
Предмет: Биология,
автор: zky82921