Предмет: Химия, автор: dudlia270505

який об'єм ацетилену можна одержати з СаС масою 337 г

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
2

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(CaC2) = 337г

Найти: V(С2Н2) - ?

Складаємо рівняння реакціі та знаходимо об’єм ацетилену

337г                     x л                                

CaC2 + 2H2O = C2H2 + Ca(OH)2

n = 1 моль          n = 1 моль

M= 64 г/моль    Vm = 22,4 л/моль

m = 64 кг            V= 22,4л

V(С2Н2) = 337 * 22,4 : 64 = 117,95 л


dudlia270505: дякую!
Похожие вопросы