складіть лінгвістичну казку чи напишіть лінгвістичний твір про правопис часток (7 речень) даю 50 баллов
Ответы
Відповідь:
Жила-була мова, яка любила говорити тільки з гарними словами. Вона вважала, що якщо говорити з ввічливістю та повагою, то все буде гаразд у житті.
Одного разу мова зустріла слівце, яке було дуже незадоволене своїм виглядом. Воно вважало себе занадто коротким та нескладним, і нікому не хотіло спілкуватись з ним.
Мова, яка завжди шукала гарне слово, вирішила допомогти слівцю. Вона розповіла йому, що найголовніше - це не довжина слова, а те, як воно звучить та якими почуттями воно наповнене. Мова навчила слівце красиво звучати та говорити з повагою до інших.
Після цього, слівце стало говорити все більше та більше, і все йому легше й легше було знаходити гарні слова для розмови з іншими. Тепер воно було щасливим та задоволеним собою.
А мова, в свою чергу, була щаслива, що змогла допомогти іншому слову знайти свій голос. Вона була впевнена, що коли ми говоримо з повагою та лагідністю, ми можемо зробити світ кращим місцем для життя. Так мова та слова жили довго і щасливо, навчаючись одне від одного і допомагаючи один одному.
Пояснення: