Предмет: Математика, автор: selifonova0909

У різних магазинах міста 1 кг лимонів коштує по- різному: у першому магазині - 42 грн 10 коп., у друго- му -43 грн 20 коп., а в третьому 41 грн 90 коп. Яка середня ціна 1 кг лимонів?
Дам 15 балів срочно!!!!!

Ответы

Автор ответа: vizv3737
0

Ответ:

Треба знати середнє арифметичне.

(42,1+43,2+41,9)÷3=42,4

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: franchesco1337
Предмет: География, автор: koteKoteg