Предмет: Математика,
автор: selifonova0909
У різних магазинах міста 1 кг лимонів коштує по- різному: у першому магазині - 42 грн 10 коп., у друго- му -43 грн 20 коп., а в третьому 41 грн 90 коп. Яка середня ціна 1 кг лимонів?
Дам 15 балів срочно!!!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Треба знати середнє арифметичне.
(42,1+43,2+41,9)÷3=42,4
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: franchesco1337
Предмет: Українська література,
автор: manunatashka
Предмет: Физика,
автор: 7mtdtyvyj5
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: koteKoteg