Предмет: Другие предметы,
автор: katianosova5685
В ампулах міститься по 2 мл 1 % розчину фуросеміду. Пацієнтові призначено для внутрішньовенного введення 40 мг. Скільки мілілітрів розчину слід ввести пацієнту?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
1% розчин фуросеміду містить 1 г (1000 мг) речовини у 100 мл розчину.
Отже, 2 мл розчину містять 20 мг фуросеміду (розраховуємо: 1% від 1000 мг = 10 мг/мл, а 10 мг/мл x 2 мл = 20 мг).
Для введення 40 мг пацієнту потрібно ввести 40 мг / 20 мг/2 мл = 2 ампули розчину.
Отже, потрібно ввести 2 мл розчину фуросеміду.
Объяснение:
можно 5 зірок будь-ласка:)
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: fafsr
Предмет: Биология,
автор: sadmekom123
Предмет: Математика,
автор: Lixsus
Предмет: Математика,
автор: alina11663
Предмет: Математика,
автор: emiliasinarovska