Предмет: Физика,
автор: mosienko13052008
Потяг масою 2000 т рухається зі швидкістю 72 км/год. Визначте час
гальмування, якщо гальмівна сила 400000 Н.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
100 c
Объяснение:
m=2000 т=2*10⁶ kг;
V=72 км/год=20 м/c;
Fг=4*10⁵ H;
t ? t=V/a=V*m/Fг=20*2*10⁶/4*10⁵=100 c
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: bfrkilers1
Предмет: Физика,
автор: k3461351
Предмет: Українська мова,
автор: annalasuk395
Предмет: Математика,
автор: parkhomenkoo2007
Предмет: Алгебра,
автор: Firefly3301