Предмет: Химия, автор: Аноним

Дам лучший ответ и 50 баллов. Помогите пожалуйста решить задачу по химии.​

Приложения:

serzhanamina4: селем
serzhanamina4: бұл кім

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
2

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(KCl) = 37 г

m(AgNO3) = 100 г

Найти: m(AgCl) - ?

М(AgNO3) = 108 + 14 + 16 * 3 = 170 г/моль

М(KCl) = 39 + 35 = 74 г/моль

Складемо РХР:

 100 г           37г              х г

AgNO3    +    KCl    →    AgCl↓ + KNO3

Знайдемо кількість речовини KCl і AgNO3 :

n(AgNO3) = m(AgNO3)/М(AgNO3) = 100/170 = 0,59 моль

n(KCl) = m(KCl)/М(KCl) = 37/74 = 0,5 моль

З РХР бачимо, що n(AgNO3) : n(KCl) = 1 : 1, а з умови AgNO3 в надлишку, тому розрахунки ведемо по KCl, звідси маємо:

n(AgCl) = n(KCl) = 0,5 моль

М(AgCl) = 108 + 35 = 163 г/моль

m(AgCl) = n(AgCl) * М(AgCl) = 0,5 * 163 = 81,5 г

Похожие вопросы