Предмет: Физика,
автор: glusenkoanzela6
Автомобіль їде по шосе зі швидкістю 27 км/год. Водій натискає на газ, і автомобіль, рухаючись рівноприскорено, за 10 с набирає швидкості 54 км/год. Яке переміщення автомобіля за цей час?
очень срочно, даю 40 баллов
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
112,5 м
Объяснение:
V₁=27 км/год=7,5 м/c;
V₂=54 км/год=15 м/c;
t=10 c;
x ? x=Vcep*t=(7,5+15)/2*10=112,5 м.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: pahalokanastasia
Предмет: История,
автор: anastasiyapahom
Предмет: Алгебра,
автор: asaievaiman890
Предмет: Биология,
автор: booooooondarenko00