Предмет: Химия, автор: baktek0323

3. Є розчин солі масою 150г із масовою часткою розчиненої речовини 20%. Розчин нагріли і випарували 50г води. Яка масова частка розчину, що утворився?

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(H2O) = 50 г

m₁(р-нсолі) = 150 г

w(солі) = 20% або 0,2

Найти: w(солі) - ?

Знайдемо масу солі в розчині:

m(солі) = m(р-ну)  * w(солі) = 150 * 0,2 = 30 г

Обчислимо  масу  розчину, що утворився після випарювання води:

m(р-ну.) = m₁(р-нсолі) - m(H2O) = 150 - 50 = 100г

Вичислимо масову частку солі в новому розчині

w(солі) = m₁(солі) : m(н.р.) * 100% = 30 : 100 * 100% = 30%

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: llm39775
Предмет: Русский язык, автор: galkinapolina63