Предмет: Математика,
автор: Kotik202311
У різних магазинах міста 1 кг лимонів коштує по-
різному: у першому магазині — 42 грн 10 коп., у друго-
му —43 грн 20 коп., а в третьому — 41 грн 90 коп. Яка
середня ціна 1 кг лимонів?
ПРОШУ ПОМОГИТЕ!!!
Ответы
Автор ответа:
4
Пошаговое объяснение:
щоб знайти середю ціну треба додати всі суми і поділити на кількість
42.10+43.20+41.99=127.29
127.29:3=42.43
Відповідь: середня ціна одного кг лимонів 42.43.
Kotik202311:
дякую вам!))
Автор ответа:
2
Необхідно знайти середнє арифметичне цін, які пропонують різні магазини:
Середня ціна = (42.10 грн+ 43.20 грн+ 41.90 грн) / 3 = 127,2грн/3 = 42,40 грн
Відповідь: середня ціна 1 кг лимонів становить 42.40 грн.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: mykytamatskyliak
Предмет: Українська мова,
автор: svecilonka
Предмет: Алгебра,
автор: Mashaudjkso
Предмет: Литература,
автор: tvoivalerchik
Предмет: Українська мова,
автор: KarinkaMartirosan