Предмет: Физика,
автор: Galenkonazar
Установіть відповідність між фізичною величиною та формулою для її обчислення залежно від зʼєднання провідників.
Чотири резистори R, = 1 0м, R, = 2 O, R, = 3 0м, R, = 4 Ом зʼєднані за схемою, наведеною на рисунку. Визначте загальний опір кола.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
3.
1-Б;
2-A;
3-Г;
4-В;
4. Rзаг=R1*(R2+R3+R4)/R1+R2+R3+R4=1*(2+3+4)/1+2+3+4=9/10=0,9 Ом.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: aaannamelnik11
Предмет: Биология,
автор: Cloaking
Предмет: Математика,
автор: mmarina44
Предмет: Математика,
автор: sashasobchak
Предмет: История,
автор: deniska007and