Предмет: Физика,
автор: denisbasarab0
Знайти напругу на кінця спіралі електрочайника опір якої 3 кОм та сила струму в ній 0,073 А.Яку роботу виконає електричний струм якщо вода в чайнику закипає серез 6 хв після включення?
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Дано:
R = 3 кОм
I = 0,073А
t = 6 хв = 360 с
-------------------------
U - ?
U = R * I = 3 кОм * 0,073 А = 0,219 кВ = 219 В
E = U * I * t
E = 219 В * 0,073 А * 360 с = 5,734 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: kopklf
Предмет: Право,
автор: gevorkov69
Предмет: Химия,
автор: mashamo26
Предмет: Алгебра,
автор: andrijslobodan75