Предмет: Химия,
автор: hhbbdkhd
проведить розрашунок та прыготуйты 106г розчыну цукру в води з масовою часткою цукру 15%
Msflover:
Дано:
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(р-ну) = 106 г
w(цукру) = 15 % = 0,15
Найти: m(цукру)- ? m(Н2О) - ?
1. Обчислимо масу цукру, яка необхідна для виготовлення розчину m(цукру) = m(р-ну) * w(цукру) = 106 * 0,15 = 15,9 г
2. Обчислюємо масу розчинника (води)
m(води) = m(р-ну) - m(цукру) = 106 - 15,9 = 90,1 г
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: seveckyjvadym
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: trofa469
Предмет: Алгебра,
автор: gordeymatvey2005
Предмет: Физика,
автор: pppp12345