Предмет: Химия,
автор: xdyarrik88
2. Обчислити масова частку речовини в утвореному розчині, одержаному в результаті зливання розчину масою 150 грам з масовою часткою розчиненої речовини 15% та води масою 120 грам.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m₁(р-ну) = 150 г
w₁(р.р) = 15% або 0,15
m(H2O) = 120 г
Найти: w₂
1. Обчислюємо масу солі в початковому розчині:
m₁(р.р) = m₁(р-ну) * w₁(р.р) = 150 * 0,15 = 22,5 г
2. Розраховуємо масу новоутвореного розчину:
m₂(р-ну) = m₁(р-ну) + m(Н2О) = 150 + 120 = 270 г
3. Обчислюємо масову частку розчиненої речовини в утвореному розчині:
ω₂ = m₁(р.р) / m₂(р-ну) * 100%= 22,5/270 * 100% = 8,33 %
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: ira73522
Предмет: Математика,
автор: irirnatsvetkova2019
Предмет: Математика,
автор: juliakhmelevska0
Предмет: Биология,
автор: KSENIAKIRI
Предмет: Математика,
автор: Аноним