Предмет: Химия,
автор: Mafffi
Обчисліть масу розчиненої речовини,
яка міститься у 490г розчину із
масовою часткою солі 10%
Срочно !!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:Дано:
маса розчину = 400 г
масова частка розчиненої речовини = 0,2 (або 20% у відсотках)
Потрібно знайти:
масу солі в розчині
Розв'язок:
Обчислимо масу розчиненої речовини в грамах:
маса розчиненої речовини = маса розчину * масова частка розчиненої речовини
маса розчиненої речовини = 400 г * 0,2 = 80 г
Оскільки маса солі дорівнює масі розчиненої речовини, то:
маса солі = 80 г
Відповідь: маса солі в розчині дорівнює 80 г.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: olpolina051
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: mechanicPigLOL9898
Предмет: Математика,
автор: mariatyeva
Предмет: История,
автор: bettu2008volt