Предмет: Физика,
автор: MARR1I
колебательный контур настроен на волну 300м в колебательном контуре установлена индуктивность 50мгц какая электроемкость установлена в колебательном контуре?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Для розв'язання цієї задачі необхідно використовувати формулу для резонансної частоти коливального контуру:
f = 1 / (2π√(LC))
де f - частота, L - індуктивність, C - електроємність.
Виразимо електроємність з цією формулою:
C = 1 / (4π²f²L)
Підставимо дані з умов:
f = 300 м = 300000000 м/с / 50 мГц = 6000 Гц
L = 50 мГц
C = 1 / (4π²(6000 Гц)²(50 мГц)) = 10 пФ (пікофарад)
Отже, у коливальному контурі повинна бути електроємність 10 пФ.
MARR1I:
такого ответа нету. есть А. 0,05 пФ Б. 0,5 пФ В. 150 мкФ Г. 150 пФ
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: tayashulga17
Предмет: Английский язык,
автор: BezymFox
Предмет: Геометрия,
автор: Diana21052009
Предмет: Математика,
автор: BorisBro
Предмет: Математика,
автор: LoyHP161