Предмет: Физика, автор: kryvoyabama

3) На гідроелектростанції щохвилини з висоти 40 м падає 800 м 3 води.
Обчисліть потужність цього потоку.

Ответы

Автор ответа: polinagarbar45
1
Ответ: 53333кВт
Объяснение: Мощность - это работа в единицу времени: N=A/t. Работа это произведение силы на высоту: A=Fh.
Сила - это масса воды умноженная на ускорение свободного падения: F=mg.
Масса воды - это ее объем умноженный на плотностЬ водЫ:
m=V*p
N=1000*800*10*40/60=5333333BT=53333kBT

kryvoyabama: Здраствуй можна на укр пожалуйста
kryvoyabama: Спасибо
kryvoyabama: Можешь помочь у меня в профиле задача "Яку кінетичну енергію має літак масою 120 т, який рухається зі швидкістю
720 км/год?" можешь решить пожалуйста
polinagarbar45: сейчас зделаю на українському
polinagarbar45: Відповідь: 53333кВт
Пояснення: Потужність - робота за одиницю часу: N=A/t. Робота цей добуток сили на висоту: A = Fh.
Сила це маса води, помножена на прискорення вільного падіння: F = mg.
Маса води – це її об'єм, помножений на густину води.
m=V*p
N=1000*800*10*40/60=5333333BT=53333kBT
polinagarbar45: m = 120 т = 120 000 кг
v = 720 км/год = 200 M/c
Кінетична енергія тіла:
E(k) = mv2/2=120 000 • 40 000: 2 = 2.4.10°
(Дж) = 2,4 (ГДж)
Відповідь: 2,4 ГДж.
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Аноним