Предмет: Физика, автор: angelinarusnak2

Наскільки змінилося внутрішня енергія 500 г гелію підчас збільшення температури на 100°К?

Ответы

Автор ответа: idleptimp
1

Відповідь:

Пояснення:

ΔU = (3/2)·( m/M)·R·ΔT

ΔU=1.5*(500/4)*8.31*100=1/5*125*8.31*100=155812.5дж

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Лизун1405