Предмет: Физика,
автор: kovalchukmargarita66
Будь-ласка допоможіть вирішити задачі.Даю 35 балів!!!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
11.21 V₁ - об'єм кубика;
V₂ - об'єм кулі;
S₁>S₂ ⇒ V₁>V₂ ⇒ ρ₁<ρ₂
11.22 Va=580 мл=580 cм³ ; Vб=600 мл=600 cм³ ;
ma=Va*p₁=580*1=580 г;
mб=Vб*p₂=600*0,8=480 г; ma>mб
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kanukiukimi
Предмет: Геометрия,
автор: sviato4kabut
Предмет: Другие предметы,
автор: vanessakudrik607
Предмет: Математика,
автор: nutelalove
Предмет: Математика,
автор: Аноним