Предмет: Физика, автор: olesiaivanyshchak

визначте витрату енергії електричною лампою потужністю 150 Вт за 800 годин.даю 45 балів.прошу розписати​


ВикаБач: E=W*t=0.15*800=120квт*час=150*800*3600=432000000дж=432Мдж

Ответы

Автор ответа: krosnik80
2

Ответ:

Витрата енергії (або електроенергії) обчислюється за формулою:

Е = P × t

де P - потужність пристрою в ватах (W), t - час використання пристрою в годинах (h), Е - витрата електроенергії в кіловат-годинах (кВт∙год).

У нашому випадку, P = 150 Вт, t = 800 годин, тому:

Е = 150 Вт × 800 год = 120 000 Вт∙год = 120 кВт∙год

Отже, витрата енергії електричною лампою потужністю 150 Вт за 800 годин становить 120 кВт∙год.

Похожие вопросы