Предмет: Физика,
автор: krizanovicvika
5. Яку роботу виконує двигун іграшкового автомобіля за4 хв, якщо напруга на двигуні 5B, а сила струму в колі 0,3 А?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
А = I^2 *U* t = 0.3*0.3 * 5 * 4*60cек = 0,09 * 1200 = 108 Дж
Автор ответа:
1
Дано:
t=4хв=240с
U=5В
І=0,3А
Знайти:
А-?
А=I²*U*t =0,3²*5*240=108Дж
t=4хв=240с
U=5В
І=0,3А
Знайти:
А-?
А=I²*U*t =0,3²*5*240=108Дж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: shekeevtamerlan7
Предмет: История,
автор: Marksman12
Предмет: Математика,
автор: wyqd4j8yjd
Предмет: Математика,
автор: marina85alisha