Предмет: Химия, автор: nastyadrog80

Визначте масову частку речовини у вихідному розчині, якщо після випаровування 50 г води утворився розчин масою 150 г з масовою часткою солi 10%.​

Ответы

Автор ответа: Аноним
1

Ответ:

Масова частка речовини у вихідному розчині може бути знайдена з використанням формули:

масова частка = маса речовини / загальна маса розчину

Загальна маса розчину не змінюється при випаровуванні води, тому ми можемо знайти масу солі у утвореному розчині:

маса солі = маса розчину * масова частка = 150 г * 0.1 = 15 г

Маса солі у вихідному розчині дорівнює масі солі у розчині після випаровування, оскільки в процесі випаровування солі не видаляється. Тому масова частка солі у вихідному розчині дорівнює:

масова частка = маса солі / загальна маса розчину = 15 г / (150 г + 50 г) = 0.075 = 7.5%

Отже, масова частка речовини у вихідному розчині становить 7.5%.

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: roksolana010212
Предмет: Математика, автор: frunzarima
Предмет: Биология, автор: chalmovanastea07
Предмет: Алгебра, автор: sergeevaanna200
Предмет: Русский язык, автор: djjxcn