Предмет: Литература, автор: dmitrenkoveronika56

Напишіть про ваші враження від повісті "Фах".​

Ответы

Автор ответа: ruslanakondratuk12
3

Ответ:

Освіта — справді істотна проблема. Зараз здобувається стільки знань, що пересічна людина не має змоги опанувати їх. Отже, перед людством небезпека перевиробництва знань.

Але ідея, яку розглядає письменник, навіює жах. Виходить, що дитину, як цеберко, наповнюють розчином знань. Нехай так. Нехай це були б базові знання на зразок таблиці множення. Але їй в голову вкладають повний і незмінний блок знань з якоїсь там галузі і жодним звуком не натякають на можливість поповнювати чи змінювати цей обсяг.

Світ, змальований Азімовим, є тоталітарним, держава контролює навіть вибір фаху, майбутнє, розвиток особистості. Прикметник "дипломований" — для дурнів, які вважають себе вільними їхати куди їм заманеться, хоч і знають, що ніколи не матимуть для цього грошей. Велика воля!

Скажете, це через те, що не всі люди мають здібності. Нехай так. Але ж і геніальний Джордж під постійним наглядом Служби Безпеки, її секретний агент вдень і вночі поруч, її агенти супроводжують Джорджа-втікача повсюди.

Ні, погане майбутнє! Погана система освіти та виховання, створена для зомбування людей. Та найбільшої трагедії Азімов не показав: то трагедія Хейлі Омейні та подібних. Вони знають, що вони не здатні. Вони бачать геніїв. Що відчувають вони через це?

Ні, людина має право на помилку у виборі життєвого шляху. Тоді вона знатиме, що обрала хибний шлях, але може спробувати ще, доки живе. Ніхто не має право відібрати в мене мій вибір, з восьми років виголосивши мою приналежність до людей якогось ґатунку.

Объяснение:

Можеш виписати тільки те,що тобі потрібно

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: snvpsagzaozasnvp
Предмет: Русский язык, автор: zizika2266
Задание 2.Выпишите из текста№2 предложения с обособленными приложениями. Пушкин в Приазовье в Приазовье Александр Сергеевич Пушкин был проездом. Он провел здесь всего лишь три дня в конце мая 1820 года. Его, ссыльного поэта, пригласила на Кавказ семья генерала Раевского, героя Отечественной войны 1812 года. С сыном генерала Пушкин дружил в юности. О местах остановок Раевского в Приазовье существуют противоречивые легенды жителей местных сел Широкино и Безыменного. Но реальны записки самого генерала в его дорожном дневнике и отметки в журналах почтовых станций. От впечатлений этой поездки появились позже в романе «Евгений Онегин» строки, посвященные юной Марии Раевской. Уже княгиня Волконская, она последует в Сибирь к мужу-декабристу, а Пушкин-поэт будет грустить и восхищаться ею в стихах. Имя и творческий путь Александра Пушкина органически связаны с пребыванием на Украине и горячо любимы не только ее прогрессивными деятелями, но и многонациональным народом Донбасса 8

помогите пожалуйста 100 балов фаст
Предмет: Английский язык, автор: Аноним