Предмет: Физика, автор: 0pandapanda0

Електропаяльник потужністю 120 Вт розраховано на напругу 220 В. Визначте силу струму в обмотці паяльника та його опір РЕШИТЬ С ДАНО

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
1
Дано:
P=120 Вт
U=220 B
Знайти:
R=?
P=U²/R→→→→R=U²/P=220²/120≈403.3 Ом


Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: petrabramov715