Предмет: Химия,
автор: kolobok6993
обчислити об'єм водню який виділяється в результаті взаємодії достатньої кількості хлоридної кислоти з натрієм масою 4,6
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(Na) = 4,6 г
Найти: V(H2) - ?
Складемо РХР:
4,6 г х л
2 Na + 2 HCl → 2 NaCl + H2
n = 2 моль n = 1 моль
M = 23 г/моль Vm = 22,4 л/моль
m = 46 г V = 22,4 л
V(H2) = 4,6 * 22,4 : 46 = 2,24 л
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: abezdetko37
Предмет: Українська література,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: polina6140
Предмет: Математика,
автор: chamomiletea789
Предмет: Русский язык,
автор: Hialla