Предмет: Физика,
автор: fsafasf11212
Під час електролізу розчину сульфатної кислоти за 50 хв виділилося 3 г водню. Визначте потужність, яку витрачено на нагрівання розчину електроліту, якщо його опір становив 0,4 Ом.
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
Відповідь: 4кВт
Дано:
t = 50 хв
m = 3 г
R = 0.4 Ом
P = ?
Розв’язання:
За означенням: Р = IU або Р = I2R. Із закону електролізу: m = k * I * t => I = m/(k * t), маємо: P = (m/(k * t))^2 * R.
Обчислимо значення:
P = (0.003/(0.01 * 10^-6 * 50 * 60))^2 * 0.4 = 4 * 10^3 = 4 кВт.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: diera9130
Предмет: История,
автор: okkkswwq
Предмет: Литература,
автор: askarakmarzhantaraz
Предмет: Английский язык,
автор: Школотролололо