Предмет: Физика, автор: vovkolichka1990

На якій глибині у морській воді тиск становитиме 110 кПа ?
Будь ласка пишіть разом з "данно", "знайти" тощо. ЦЕ ОБОВ'ЯЗКОВО!!

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
5

Дано:
p=110 кПа=110000 Па
ρ=1 030 кг/м³
g=10 Н/кг
Знайти:
h-?
Рішення:
p=ρgh
h=p/ρg
h=110000/1030*10≈10,68 м


vovkolichka1990: Дякую за повну відповідь!!
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: buyankinaa07