Предмет: Физика,
автор: katyaminnikova23
кулька масою 200 г летить зі швидкістю 3 м/с. яку енергію має?
Ответы
Автор ответа:
3
Дано:
m=200г=9,2кг
v=3м/с
Знайти:
Ек-?
Ек=mv²/2=0,2*3²/2=0,9Дж
m=200г=9,2кг
v=3м/с
Знайти:
Ек-?
Ек=mv²/2=0,2*3²/2=0,9Дж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: lamalamaaaaaa1
Предмет: Физика,
автор: supergirl81
Предмет: Литература,
автор: moodbloodgirl
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: downarnina