Предмет: Математика,
автор: gdyxjvjvgddtydchchhc
Розрахуйте вартість заправки автомобіля бензином на 10 л, якщо ціна 1 л пального - 28,47 грн. допоможіть, будь ласка!!
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 28,47*10=284,7 (вартість запрвки автомобіля)
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: Miku01Hatsune01
Предмет: Русский язык,
автор: salievabdulbasit8
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: 132123213123123132
Предмет: Математика,
автор: ivankorol133