Предмет: Математика, автор: gdyxjvjvgddtydchchhc

Розрахуйте вартість заправки автомобіля бензином на 10 л, якщо ціна 1 л пального - 28,47 грн. допоможіть, будь ласка!!​

Ответы

Автор ответа: UksusMi
2

Ответ: 28,47*10=284,7 (вартість запрвки автомобіля)

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: 132123213123123132