Предмет: Химия,
автор: sasaletenko79
Обчисліть масову частку виходу амоніаку відносно теоретичного, якщо відомо що в результаті проходження через колону синтезу азоту масою 2, 32*10 в 3 степені кг одержали аміак масою 2, 58*10 в 3 степені кг. Срочно!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
m(N2) = 2,32*10³ кг = 2320 кг
m(NH3) = 2,58*10³ кг = 2580 кг
ω(NH3) - ?
2320 кг-------- х кг
N2 + 3H2 ⇔ 2NH3
28 кг--------- 34 кг
х= m(теорет. NH3) = 2817 кг - це теоретичний вихід амоніаку
ω(NH3) = 2580 кг/2817 кг = 0,9159 = 91,59%
Відповідь: 91,59%
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: bogdan2019boyh
Предмет: Русский язык,
автор: oppoty241110
Предмет: Биология,
автор: 9d4dstdksm
Предмет: Математика,
автор: KotikDemon
Предмет: Математика,
автор: vladafurinv