Предмет: Химия, автор: 9762020

Приготувати 100 г розчину з масовою часткою солі 8%

Допоможіть, будь ласка

Ответы

Автор ответа: us122
2

Ответ:

m(NaCl) = 100 г*8%/100% = 8 г

m(H2O) = 100 г - 8 г = 92 г

Для того, щоб приготувати 100г розчину кухонної солі с масовою часткою розчиненої речовини 8%​ необхідно взяти 8 г солі та 92 г води.

Объяснение:

я

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: lalalalaokokokok
Предмет: Математика, автор: kamilatukenova2012
Предмет: Алгебра, автор: glyadov