Предмет: Физика, автор: stehdi

Мдж 4. Волейбольний м'яч пролітає над сіткою, маючи кінетичну IVE енергію 25 Дж і потенціальну енергію 8 Дж. Визначте кiне- тичну енергію м'яча безпосередньо перед ударом об майдан- чик. Опором повітря знехтуйте. А 9 Дж Б 17 Дж в 33 Дж 41 Дж Г

СРОЧНО!!!
дам 40баллов​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
1
Дано:
Ек=25Дж
Еп=8Дж
Екmax-?
Згідно закону збереження енергії, перед ударом об майданчик вся потенціальна енергія м'яча перейде в кінетичну енергію його руху. Тоді повна енергія буде рівною кінетичній енергії перед ударом.
Е = Ек+Еп=Екмах
Екмах = 25Дж+8Дж = 33Дж

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: HiHi123123