Предмет: Химия,
автор: maxfedonuk
Даю 100 балів допоможіть будь ласка
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(Mg) = 43,2 г
Найти: m(MgSO4) - ? n(H2) - ?
Складемо РХР:
43,2 г х
Mg + H2SO4 → MgSO4 + H2
Знайдемо кількість речовини магнію:
n(Mg) = m(Mg)/М(Mg) = 43,2/24 = 1,8 моль
З РХР бачимо, що n(Mg) : n(Н2) = 1 : 1 , тобто
n(Н2) = n(Mg) = 1,8 моль
Обчислимо масу MgSO4:
М(MgSO4) = 24 + 32 + 16 * 4 = 104 г/моль
m(MgSO4) = m(Mg) * М(MgSO4)/М(Mg) = 43,2 * 104 : 24 = 187,2г
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: vikaoberemok8
Предмет: Другие предметы,
автор: 17032008ya
Предмет: Математика,
автор: irasorochan19
Предмет: Информатика,
автор: HelenaBL
Предмет: Алгебра,
автор: strelkina42