Предмет: Физика,
автор: am3031253
камінь об'ємом 15 дм3 в повітрі важить 390H.Яку силу потрвбно прикласти до каменя,щоб витримати його в воді, срочно!!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
213 Н
Объяснение:
V=15 дм³=0,015 м³;
P=m*g=390 H;
pk=2200 кг/м³
F ? F=P-Fa=m*g-p*m*g/pk=390-1000*390/2200=213 Н
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: gulnaz11082022D
Предмет: Физика,
автор: katatravanko83
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: zlatavelizhanina
Предмет: Информатика,
автор: diana050596