Предмет: Физика, автор: sasha007008003

Варіант 1. 1. Автомобіль масою 2т рухається рівномірно із швидкістю 54 км/год. Обчисліть імпульс автомобіля та його кінетичну енергію.​

Ответы

Автор ответа: rilexers
0

Ответ:

Імпульс автомобіля можна знайти, використовуючи формулу:

p = mv

де m - маса автомобіля, v - його швидкість. Проте, швидкість дана у км/год, тоді як одиницею швидкості в СІ є м/с. Тому ми спочатку переведемо швидкість автомобіля з км/год в м/с:

54 км/год = 15 м/с (округливши до цілого)

Тоді імпульс автомобіля дорівнює:

p = mv = 2 т * 1000 кг/т * 15 м/с = 300 000 кг ∙ м/с

Кінетичну енергію автомобіля можна обчислити за формулою:

E = (mv²)/2

де m - маса автомобіля, v - його швидкість.

Тоді кінетична енергія автомобіля дорівнює:

E = (mv²)/2 = (2 т * 1000 кг/т * (15 м/с)²) / 2 ≈ 2 250 000 Дж (округливши до сотень тисяч)

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: kostenkomatvey11
Предмет: Русский язык, автор: volotskovigor